بعدش تازه شروع میشه

- دکتر جون همه ی این هایی که گفتی درست ، ولی تا وقتی که مردم دیوانه اند من چه جوری سالم باشم ؟! یعنی وقتی هر روز تو محل کار و تحصیل با یک سری دیوانه سر و کله می زنم چه جوری من مثل آدم رفتار کنم ؟! مثلا دیروز یکی اومده بود پیش من و می گفت میشه من این جنسو ببرم و ماه دیگه پولشو بیارم ؟ گفتم نه . برگشت جواب داد که تو خیلی نامردی و من باید برای زن و بچه ام نون ببرم و اگه این جنسو به من ندی زن و بچه من گشنه می مونن و بی انصاف ، یکم به فکر دیگران باش و ... . مجبور شدم براش توضیح بدم که آقا جان منم خودم زن و بچه دارم ، تو اگه پول جنسو به من ندی ، زن و بچه من گرسنه می مونن ، من متاسفم و ... . آخر سر هم قانع نشد ، حالا دکتر جون شما بگو من با این طرف چی کار می کردم ؟

- عزیزم ، فقط می تونستی بهش بگی که من بخاطر بی پولی شما متاسفم ، واقعا متاسفم و اگر کاری از دستم بر می آمد برایتان انجام می دادم . دوست عزیز ما فقط می تونیم برای مشکل دیگران متاسف باشم ، همین .

- دکتر جون مثل اینکه شما هم گوشت مشکل داره ها ، بهش گفتم متاسفم !

- او ببخشید . یه راه حل هم برات دارم که تو هیچ کتابی اینجوری که من بهت می گم نوشته نشده و هیچ دکتری هم اینجوری برات توضیح نمیده .

- دمت گرم دکتر جون ، حالا راهت چی هست؟!

- حرفای مردم رو به تخمت دایورت کن .

-

پ.ن1 : برای دکتر بی ادب متاسفم .

پ.ن2 : یه وقتایی هم هست که الکی میرم بیرون .

پ.ن3 : با مرورگر ie نیاید !

/ 6 نظر / 17 بازدید
شهاب

رفته اینهمه درس خونده،دکتر شده تازه رسیده به فرضیه دایورت!! ما که خیلی وقته داریم به این فرضیه عمل میکنیم...

پیام

سلام دوست عزیز..... ما یه وبلاگِ پسرونه داریم که تازه راه افتاده یه محفل پسرونه که خوب..... باید خودت بیای ببینیش..... طنز و سرگرمی..... بدونِ هیچ محدودیتی..... ینی هرچیزی که دوس داریم توش مینویسیم..... مهمم نیست اگه فیلتر شه.... چون ما میخوایم تو دنیای مجازی حداقل راحت باشیم و دور هم تفریح کنیم و لذت ببریم..... همه پستامونُ بخونیا.... ارزششو داره خیلی وقتتو نمیگیره یه نکته ی مهم دیگه که ما همیشه آپیم!!!![عینک] هرروز.... اونم نه با یه پست..... مطمئنم بهت خوش میگذره.... اصن خیلی جای توپیــــــــــــــــــــــــــــــه!!!![نیشخند] ینی میخوایمممممممممم بترکونیم!!!!! اگه حرفا قبول نداری خودت بیا ببین......[نیشخند] اگه خوشت اومد(که حتماً میاد:دی) با اسم "" y ترین کروموزومِ دنیا ! "" لینکم کن و خبر بده با چه اسمی لینکت کنم اومدی نظر یادت نره ها..... بعدشم اینم وب اصلی خودمه..... خیلی باحال تره..... از همه جا و همه چی هم توش مینویسم..... به اینم سر بزن ، از این که حتماً تر خوشت میاد!!!!! http://kingofblog7.persianblog.ir اینجا هم نظر یادت نره[پلک] منتظرم[گل][گل]

سروش

دکتره واقعی بوده ؟

s

gahi tanha rahe ...[گل]

امید

اصلا نیازی نیست حتما تخم باشه آقا جان به هرجا عشقت کشید دایورت کن

رها - مشق سکوت

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میروند میخندند تو این زمونه، وقتی میخوای درست هم رفتار کنی تحقیر میشی، هرکس برای منافع خودش مجبوره به رنگ های مختلف در بیاد و نقاب های مختلف به چهرش بزنه دکتر با استعدادی بوده ماشاله