زیباتر

غروب سه شنبه 23 ِ اردی بهشت نود و سه رفتم انقلاب، مستقیم رو به کتابسرای نیک، دو تا کتاب برداشتم؛ جای خالی سلوچ برای مردی خوب و زیباتر برای خودم.

از چند سال پیش که کتاب یوسف آباد خیابان سی و سوم رو خوندم منتظر نشستم تا کتاب جدید سینا دادخواه چاپ بشه و بازهم یه کتاب شیرین بخونم، کتابی که از زمان خودمون میاد، حرف هاش حرف ما ست، فکر کردن ها و دلمشغولی هاش مثل خودِ ما ست. و درست مثل هم سن و سال های خودم پراکنده است و در عین پراکندگی هدف های جالبی رو دنبال میکنه. تو فیض+بوک سینا دادخواه و سایت های مختلف پیگیر خبر چاپ بودم تا اینکه بعد از این همه سال (!) خبر اومد که کتاب جدید سینا دادخواه به نمایشگاه کتاب امسال رسید. دو سالی میشه که حال نمایشگاه رفتن ندارم و امسال هم نرفتم ... صبر کردم تا کتاب به انقلاب برسه، نیک یا افق یا هر کتاب فروشی دیگه، مهم کتاب بود، در اولین فرصت که روزمرگی اجازه داد تهیه اش کردم و خوندم.

در کل لذت بردم، از خوندن این کتاب زیبا لذت بردم، خیلی وقت بود با یه کتاب حسِ خوبِ زندگی کردن نگرفته بودم و کتاب تازه سینا دادخواه "زیباتر" از قبل این حس را به من داد.بخونید و لذت ببرید.

پ.ن : برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم. فیلم Inside of Llewyn Davis.

/ 7 نظر / 21 بازدید
sana

سلام به نظرم سایتتون قشنگه htttp://www.armin3d.com

آمد

آفرین داره به نویسنده این کتاب که تونسته به نوعی ارتباط برقرار کنه با خواننده اش که خواننده منتظر بشینه برای چاپ کتاب بعدیش.

aytak

مرسی از معرفی[گل]

نگار

چون تو می گی می خونیم. مرسی استاد.

دوست خوب

[سبز][سبز][سبز][سبز][سبز][سبز]

آزاد

پیشنهاد من هم : Moonrise Kingdom-2012 [تایید]

صابر

سلام خیلی برام جالبه که این کتاب رو خوندین و به دیگران توصیه می کنین ... به عنوان یه خواننده ی بی سواد ازتون چند تا سوال دارم: 1- «فرق است میان عاشق و متعشق» یعنی چی؟ 2- «پلاس لاس وگاس دسشویی خودتان» چه صیغه ایه؟ 3- ... ببخشید حوصله ندارم سوتی های بی شمار این کتاب را بنویسم.... ممنون می شم که نظرتون رو بفرمایید.